Przejdź do treści

O NAS - Kopia

PRZERWA TECHNOLOGICZNA DO 31.08.2022
POLSKI PRODUCENT
TKANIN
Firma JULTEX produkuje i wykończa bawełniane tkaniny pościelowe, tkaniny piżamowe, tkaniny koszulowe, tkaniny dziecięce i tkaniny na ścierki. Naszą podstawową działalnością jest produkcja tkanin bawełnianych, takich jak tkaniny pościelowe, tkaniny piżamowe, tkaniny koszulowe (bawełna płaska, kora, satyna bawełniana, flanela, wsypowe, obiciowe). Działamy na rynku tekstylnym od 1999 roku, tradycje firmy oparliśmy wówczas na doświadczeniu w produkcji tkanin pościelowych firmy Pamotex SA w Pabianicach. Po firmie Pamotex SA przejeliśmy wówczas park maszynowy i technologie produkcji tkanin. W roku 2006 po likwiacji największych i najlepszych zakładów produkujących tkaniny pościelowe, tkaniny piżamowe i tkaniny koszulowe w Polsce jak i w Europie, bielawskich zakładów BIELTEX i BIELBAW, przejeliśmy również część parku maszynowego i tradycje tych przedsiębiorstw. Część załogi jaką obecnie zatrudniamy to również byli pracownicy firm BIELTEX i BIELBAW, a to gwarantuje Państwu i nam wykonanie produktów na najwyższym poziomie i kontynuację najlepszych tradycji w produkcji tkanin pościelowych.

PRODUCENT TKANIN
POŚCIELOWYCH
Specjalizujemy się w produkcji tkanin bawełnianych, takich jak: tkaniny pościelowe, tkaniny piżamowe i tkaniny koszulowe, wykonujemy także usługi w zakresie tkania i wykończania tkanin. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości przędz oraz wykończone przy użyciu najlepszych środków chemicznych.
Oferujemy tkaniny surowe oraz wykończone: barwione, drukowane, korowane, bielone. Oferujemy tkaniny wykończone w technologii bioaktywnego druku pigmentowego.
Od roku 2014 wprowadziliśmy do oferty tkaniny o szerkości 220cm w barwie i druku tj. tkanina gofrowana, satyna, bawełna płaska, cały asortyment 100% bawełna.
Posiadamy własne, niepowtarzalne i interesujące wzornictwo, z którym można zapoznać się na naszej stronie w zakładce KATALOG.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą która obejmuje: tkaniny pościelowe, tkaniny piżamowe, tkaniny koszulowe, tkaniny dziecięce i tkaniny na ścierki, skontaktuj się z nami.

TORBY EKOLOGICZNE
POŚCIELOWE 160 i 220
DROBNE DRUKI
DRELICH
TKANINY & USŁUGI
zapraszamy do współpracy
JULTEX SP Z O.O.
w upadłości
Fabryczna 12
57-350 Kudowa-Zdrój
Polska
Biuro syndyka
ul. Sądowa 7
59-700 Bolesławiec
+48 600 044 900
kudowa@jultex.eu
Dział sprzedaży
Kudowa-Zdrój
+48 74 866 22 45
Wróć do spisu treści